Gakusei

[SUBFORUM] Clan Alt Sayfaları

13 Eki 2015, 08:50

Merhaba mahiwaga ailesi,bugün sizlere mantıklı ama biraz muallakta bırakan bir öneri söyleyeceğim.Forum sitenizdeki üye sayısı ve aktifliğe bakılırsa gayet az kullanım var.Bu sitenin emeğinin karşılığını alması için ve diğer clanlarıda buraya çekmesi için küçük bir önerim var.Clanlar için "SubForum" Kategorisi oluşturulup " maximum beş " clanın subforum'unu açmak gayet mantıklı,çekici olabilir.Subforum'lar içersinde clanwars,members,duyurular bölümü olmak üzere oluşturulması bence gayet forumu aktif hale getirebilir.Eğer kabul edilirse Vogue of Jackjasses clanı olarak Subforum'umuzu açmak isteriz.Forumun aktif olması için konu yazmaya devam. Bir ofis,iş gününden daha herkese iyi günler,iyi forumlar.
Ales sürecinde çırpınan YTÜ Bilgisayar Mühendisliği bitirmiş mahlukat

Kullanıcı avatarı
Spearco
Founder
İletişim:

Re: [SUBFORUM]Clan Alt Sayfaları

13 Eki 2015, 13:28

İmkanımız varken kırmak istemeyiz. Başlangıç olarak açtım klanınızı ve forum moderatörü yaptım sizi. Public DD serverımızda daha çok takıldıkça ve forumda aktif olduğunuz sürece, forumunuz kalır. Ayrıyaten klanınız adına subdomain de eklendi. http://vojclan.mahiwaga.com adresiyle direk foruma erişebilirsiniz. Bunların haricinde forumunuzun moderatörlüğüne eklemek istediğiniz üyeleri PM yoluyla bana iletebilirsiniz.
Resim

Gakusei

Re: [SUBFORUM]Clan Alt Sayfaları

13 Eki 2015, 16:00

Umarım önerim mahiwaga clanını hüsrana uğratmaz. Subdomain için çok teşekkür ederiz,elimden geldiği kadar dost ve diğer clanları subforum olayına çekmeye çalışacağım.İyi forumlar :)
Ales sürecinde çırpınan YTÜ Bilgisayar Mühendisliği bitirmiş mahlukat

Kullanıcı avatarı
Spearco
Founder
İletişim:

Re: [SUBFORUM] Clan Alt Sayfaları

19 Eki 2015, 22:16

Aktif olunmadığından dolayı klanla ilgili bölüm kapatılmıştır.
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir