Kullanıcı avatarı
Draxy
Clan Member

[KABUL EDİLDİ] Draxy - Başvuru

03 Nis 2016, 16:19

Gerçek İsim: Orhan Kılıç
Oyundaki Nick: Draxy
Daha Önce Kullandığım Nickler: Jese, evenaux
Ülke: Türkiye
MTA Başlama Yılı: 2014
Daha Önce Bulunduğum Klanlar : [GD] Ghost Drivers, Uv| Uzlet Vakti, cP* Punisher Crew, [LY] Legendary
Favori Haritalar : Cross S15, Wankenstein Crooked
Neden bize katılmak istiyorsun?:
Uzun süredir bu oyunu oynuyorum ve şuana dek gördüğüm en istikrarlı klanlardan bir tanesisiniz. Neredeyse bağımlılık derecesinde oynadığım ve vazgeçemediğim bu oyunda bireyden ziyade bir klan arasında yer alıp yeni dostluklar edinip, oyun zevkimi daha yükseklere çıkarmak istiyorum. Bu nedenle aranıza katılmayı siz de uygun görürseniz fazlasıyla istiyorum.
Hakkımda : Adım Orhan, İstanbul/Maltepe'de yaşıyorum. Nereli olduğuma gelirsekde Giresunlu'yum. Boş zamanlarımda genellikle MTA oynuyorum. MTA dışında oynadığım tek oyun Zula. Futbol oynamayı, arkadaşlarımla zaman geçirmeyi seviyorum fakat uzun zamandır pek istediğim şeyleri yaptığım söylenemez. Okulum Öğlen 1'de başlayıp, akşam 7'de bittiği için isteklerimi yerine getirebileceğim bir zamana sahip olamıyorum. Haftasonları ise dershanem olduğu için maalesef yine kendime pek zaman ayıramıyorum. 2014 Yılında başladığım bu oyununda bende artık hobi haline geldiğini söylemeliyim.
Serial: 5D0463A015495D6E6B6515986A61DD03

Kullanıcı avatarı
Spearco
Founder
İletişim:

Re: [KABUL EDİLDİ] Draxy - Başvuru

12 Nis 2016, 18:44

KABUL EDİLDİ
Deneme süreci olumlu geçti. Aramıza hoşgeldin.
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir