Range

[REDDEDİLDİ] Range - Başvuru

10 Ara 2015, 21:50

Gerçek İsim: Çağrı
Oyundaki Nick: Range
Daha Önce Kullandığım Nickler: Revels, Raiden, QuadMer
Ülke: Türkiye
MTA Başlama Yılı: 2012
Daha Önce Bulunduğum Klanlar: wL', [RG], (SP), {qU]
Favori Haritalar: Black and White, Destruction Water
Neden bize katılmak istiyorsun? Bi klana girmek istiyorum kavga çıkmamasını terbiyesizliğinin olmaması klanda aile ortamı yaratması vesaire şeyler istiyorum eğer girersem klana bazı klanlara girdim ya kavga sebebi yada terbiyesizlik yapanlardan dolayı çıkmışımdır ama sizin klanınızda onları görmüyorum eğerde klana girersem öyle şeyin yaşanmayacağına taamülüm var sizin klanınıza katılma sebebim ise karakterinizlerin,oyunda nasıl bir yerlere geleceğinize gayret etmenizi beğeniyorum bende bunları takip ediyorudum bi süre ve bunları beğendim sonra ise klana başvuru yollama kararımı aldım sizin klanınızı seçtiğim içinde mutluyum artık okumasıda size kalmış benden bu kadar.
Hakkımda: Adım Çağrı 18 yaşındayım Bursada yaşıyorum karakteri düzgün saygılı efendi olanlar ile arkadaş edinmeye çalışıyorum okuyorum boş zamanlarımda dışarı çıkma , kitap okuma , Ailemin Restaurantına bakıyorum vesaire mutlu ve güzel şeylerden hoşlanıyorum yapmayada çalışıyorum 2012 yılında mta ya başladım oyunun kapsamını öğrendim kimin ne terbiyesizlik yaptığını kimisinide iyi oynuyarak karakteri iyi olarak oynadığını gördüm ve bunları öğrendim dediğim gibi irade,saygı,dürüstlük yapan herkezle arkadaş olmayı seven bir insanım kendimide tanıttım inşallah tanıtmışımdır kendimi orasıda size kalmış .
Serial: 8E9AF7FB8D0D73757CFE27AFC9142D71

Kullanıcı avatarı
Spearco
Founder
İletişim:

Re: Range - Başvuru

12 Ara 2015, 17:27

REDDEDİLDİ
Yeteri kadar olumlu yanıt gelmedi.
Resim

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir