Kullanıcı avatarı
Spearco
Founder
İletişim:

[İNDİR] Site Teması

23 Oca 2018, 00:53

Merhabalar. Zamanında satmayı düşünerek yaptığım temayı artık bu işlere pek vakit ayıramadığımdan paylaşmak istedim. Ücretsiz paylaşmamdaki en büyük neden temayla ilgili herhangi bir destek veremeyecek olmamdır. Yani bi sorunla karşılaştığınızda kendiniz çözmeniz gerekir. Yinede kafanıza takılanları buradan sorabilirsiniz. Gördükçe cevaplamaya çalışırım. Demo linkini vermeden önce biraz temaya değineyim. Çok profosyonel bi tema değil ama işlevsel olduğunu düşünüyorum. Tabiki internetten yardım aldığım yerler oldu özellikle bazı scriptlerde ancak html ve css nin neredeyse tamamı bana ait diyebilirim. Bu konularda profosyonel olmasamda elimden geleni yapmaya çalıştım. Kodlamayla uğraşmadan cw ekleyip/düzenleyebilir, 5 farklı renkteki temayı kolayca admin panelden değiştirebilirsiniz. Demo linkindeki admin panelde cw ekleme/düzeltme yapılmaz, temalar da kalıcı değişmez ancak indirme linkinde bulunan temada sorunsuzca yapılabilir. Temayı isteyen istediği yerde paylaşabilir, istediği gibi düzenleyebilir. Kimsenin zorunluluğu yok ama yinede paylaşırken kaynak olarak burayı gösterirseniz sevinirim. Umarım ihtiyacı olanların işini görür..

Demo: theme.mahiwaga.com
Demo Giriş: theme.mahiwaga.com/admin.php
Demo Giriş Bilgileri: demo / demo

İndirme Linki:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Resim

Kullanıcı avatarı
Creathy
Clan Member

Re: [İNDİR] Site Teması

23 Oca 2018, 01:03

Emeğe saygı +rep

oduncu

Re: [İNDİR] Site Teması

27 May 2020, 19:04

yaralı bir paylaşım teşekkür ederiz ...

Kimler çevrimiçi